სამშაბათი, 07 დეკემბერი 2021
school and education

დაგვირეკეთ

577 54 48 19

სსიპ მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ წეროვნის #3 საჯარო სკოლა

პერსონალი

  • დირექცია და პედაგოგები

    ირმა ტატიშვილი - დირექტორის მოვალეობის შემსრულებელი
    მაკა ქენქაძე - დირექტორის მოადგილე

    პედაგოგები

    N

    გვარი

    სახელი

     

    N

    გვარი

    სახელი

    1

    ამირანაშვილი

    თამარი

     

    37

    მილაძე

    მანანა

    2

    ასლამაზაშვილი

    ლეილა

     

    38

    მუხადგვერდელი

    თეა

    3

    ბასილიძე

    გიორგი

     

    39

    მუხაშვილი

    დალი

    4

    ბერუაშვილი

    ნონა

     

    40

    ნიაური

    ნანა

    5

    ბლიაძე

    ბელა

     

    41

    ნოზაძე

    ნინო

    6

    ბოჭორიშვილი

    თამარ

     

    42

    ოდიშვილი

    ქეთევანი

    7

    ბუთხუზი

    გულადი

     

    43

    ოდიშვილი

    დავითი

    8

    ბუნტური

    გოჩა

     

    44

    ოვაშვილი

    ლეილა

    9

    ბურდიაშვილი

    ნანა

     

    45

    პავლიაშვილი

    ელენე

    10

    გაბაშვილი

    მაია

     

    46

    სუხიაშვილი

    თეონა

    11

    გაბედავა

    ბეჟან

     

    47

    ტატიშვილი

    ირმა

    12

    გაგოევი

    ფერიდე

     

    48

    ფანიაშვილი

    დარეჯანი

    13

    გალეგაშვილი

    მანანა

     

    49

    ქენქაძე

    მედეა

    14

    გიგაური

    მაია

     

    50

    ქენქაძე

    ნინო

    15

    გიგაური

    ნანა

     

    51

    ქენქაძე

    შალვა

    16

    გიგაური

    მარიამ

     

    52

    ქენქაძე

    მაკა

    17

    გიგაური

    ბაადური

     

    53

    ქოზაშვილი

    თამარ

    18

    დემურიშვილი

    ნონა

     

    54

    ქრისტესიაშვილი

    ივანე

    19

    დემუროვი

    ნანა

     

    55

    ქურთაული

    მაია

    20

    დვალიშვილი

    კლარა

     

    56

    ღაღაშვილი

    მაია

    21

    დოლიშვილი

    ნინო

     

    57

    ყულუმბეგაშვილი

    ანიკო

    22

    ვალიშვილი

    ირმა

     

    58

    შავერზაშვილი

    ქეთევან

    23

    ზანგურაშვილი

    ელიზბარ

     

    59

    შიუკაშვილი

    პაატა

    24

    თინიკაშვილი

    რუსუდანი

     

    60

    შიუკაშვილი

    დიანა

    25

    ილურიძე

    გალინა

     

    61

    შუბითიძე

    თამარ

    26

    ილურიძე

    ლია

     

    62

    ჩიტალაძე

    დარეჯან

    27

    იმერლიშვილი

    მაკა

     

    63

    ჩოხელი

    გიული

    28

    კასრაძე

    ვერიკო

     

    64

    ძიძიგური

    ელენე

    29

    კოხტაშვილი

    მერი

     

    65

    წეველიძე

    მარგარიტა

    30

    კულუმბეგოვა

    ლიანა

     

    66

    ხალიბეგაშვილი

    ინგა

    31

    კუჭოშვილი

    გუგული

     

    67

    ხალიბეგაშვილი

    ლამარა

    32

    ლალაშვილი

    მაკა

     

    68

    ხაჩიძე

    ნადეჟდა

    33

    ლაცაბიძე

    ხათუნა

     

    69

    ჯაოშვილი

    ნათელა

    34

    მამუკაშვილი

    მამუკა

     

    70

    ჯარმელიშვილი

    დარეჯანი

    35

    მეტრეველი

    ეკატერინე

     

    71

    ჯოჯიშვილი

    ასმათ

    36

    მიდელაშვილი

    ცირა

           
  • კლასის დამრიგებლები

    Nკლასიდამრიგებლის სახელი, გვარი
    1 I(1) ანიკო ყულუმბეგაშვილი
    2 I(2) ხათუნა ლაცაბიძე
    3 I(3) გალინა ილურიძე
    4 I(4) ნინო ნოზაძე
    5 I(5) ნანა დემუროვი
    6 II(1) ლეილა ასლამაზაშვილი
    7 II(2) ნანა ნიაური
    8 II(3) ნონა დემურიშვილი
    9 II(4) ნონა ბერუაშვილი
    10 II(5) თამარ ამირანაშვილი
    11 II(6) ეკატერინე მეტრეველი
    12 III(1) ნანა გიგაური
    13 III(2) მაკა ლალაშვილი
    14 III(3) დარეჯან ჯარმელიშვილი
    15 III(4) ცირა მიდელაშვილი
    16 III(5) ნინო ქენქაძე
    17 IV(1) ინგა ხალიბეგაშვილი
    18 IV(2) მაია გაბაშვილი
    19 IV(3) მაია გიგაური
    20 IV(4) შორენა მჭედლიშვილი
    21 V(1) დიანა შიუკაშვილი
    22 V(2) დალი მუხაშვილი
    23 V(3) ქეთევან შევერზაშვილი
    24 V(4) მაკა იმერლიშვილი
    25 VI(1) ფერიდე გაგოევი
    26 VI(2) ელენე პავლიაშვილი
    27 VI(3) მედეა ქენქაძე
    28 VII(1) ნინო დოლიშვილი
    29 VII(2) ლამარა ხალიბეგაშვილი
    30 VII(3) პაატა შიუკაშვილი
    31 VIII(1) გოჩა ბუნტური
    33 VIII(3) ლეილა ოვაშვილი
    34 IX(1) დარეჯან ფანიაშვილი
    35 IX(2) მანანა მილაძე
    36 IX(3) ასმათ ჯოჯიშვილი
    37 X(1) ქეთევან ოდიშვილი
    38 X(2) გუგული კუჭოშვილი
    39 XI(1) ნადეჟდა ხაჩიძე
    40 XI(2) ბელა ბლიაძე
    41 XII(1) გიული ჩოხელი
    42 XII(2) ბეჟან გაბედავა
  • თანამშრომლები

    N რიგზე

    გვარი, სახელი

    თანამდებობა (საგანი)

    1

    ეკატერინე შერმადინი

    ბუღალტერი

    2

    ხვიჩა ქირია

    მატ-ტექ. უზრუნვ. კოორდინატორი

    3

    ელენე ილურიძე

    საქმის მწარმოებელი

    4

    მარინე დოლიშვილი

    საინფორმაციო მენეჯერი

    5

    შორენა ვარდიაშვილი

    ბიბლიოთეკარი

    6

    თეა მუხადგვერდელი

    ფსიქოლოგი

    7

    ანიკო ყულუმბეგაშვილი

    სპეციალური პედაგოგი

    8

    ნინო ბაზუაშვილი

    დარაჯი

    9

    ბონდო ჩიტიშვილი

    დარაჯი

    10

    ნიკოლოზ ოქროპირიძე

    დარაჯი

    11

    ეკატერინე ბეგაშვილი

    დამლაგებელი

    12

    მზია ქუტაშვილი

    დამლაგებელი

    13

    მაყვალა მარტიაშვილი

    დამლაგებელი

    14

    თინა ოდიშვილი

    დამლაგებელი

    15

    ლეილა ჩერქეზიშვილი

    დამლაგებელი

    16

    ლია პავლიაშვილი

    დამლაგებელი

    17

    ვლადიმერი ზარიძე

    ცეცხლფარეში

    18

    ბონდო ჩიტიშვილი

    მძღოლი

    19

    მზია ხუციშვილი

    სკოლის ექიმი

Talk to us

085 888 5555